Active24 webhosting

Hodnotenia

  • Spoľahlivosť
  • Pôsobnosť: celá EU
  • Registrácia domén
  • Rôznorodosť hostingov

Služby

  • Registruje až 41 typov domén 1. rádu
  • Obmedzený multihosting
  • Vytvorenie webu alebo e-shopu
  • Nízkonákladový hostingový program

Ceny

  • Hosting od 0,80€
  • Multihosting od 4,95€

Popis služby:

Active24 je česká spoločnosť orientujúca sa na európsky trh, kde spravuje veľké množstvo domén.

Poskytuje už aj webhosting, od základného balíčka s minimálnou cenou (nepodporuje php ani databázy) za 80 centov mesačne až po obmedzené multihostingové programy (limitované počtom domén).

Webhosting si môžete nastaviť aj na mieru.

Webhosting ponúka aj inštaláciu webu jedným kliknutím - cez administráciu svojho účtu si môžete nainštalovať na svoj web redakčný systém Wordpress, Drupal, phpBB a i.

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

Eduard
Katastrofálny prístup českého technického supportu. Práve keď potrebujete pomoc, tak tam na linke nikto nie je. Užívateľský dashboard je tiež ako z 90-tych rokov minulého storočia, to znamená absolútne užívateľsky komplikovaný, kým nájdete ako sa robí jednoduchá zmena na doméne tak to trvá minúty. Veci ktoré sú vo WS alebo WY úplnou samozrejmosťou v Active24 nenájdete alebo nefungujú. Na LiveChat zabudnite! Na mnoho vecí musíte priamo volať do Prahy a nie sú zautomatizované. Hrôza babráci!

ACTIVE24
Pre používateľa Martin - nie je obvyklé, aby hosting bol vymazaný len tak systémom. Z Vášho komentára nie je úplne jasné aký problém ste s našim webhostingom mali a čo presne ho mohlo spôsobiť. Ochotne sa na to bližšie pozrieme. Skúste nám napísať na kontaktný e-mail uvedený na našom webe https://www.active24.sk/o-spolocnosti/kontakty/

ACTIVE24
Pre používateľa sms - privítali by sme, keby ste špecifikovali svoj postoj k našim službám. Radi by sme vedeli Vašu konkrétnu skúsenosť s našimi službami aby sme vedeli zareagovať.

sms
Acitve 24 nikdy viac

Martin
Sú to svine. Nič od nich ani nekupujte.. 3 krát som mal problém že mi hosting vymazal systém.. Proste neexistoval keď som vymazal jednu z VPS, tak zrazu celý balík home zmizol.. 50 krát som sa prihlásil na ich chat, a nikto tam nebol, volal som im min. 10 krát, tá tel. podpora sa ešte dá.. Občas.. Volal som im z UK, hovorím že sa ponáhľam a že len problém mu poviem a nech to spraví, a on začne "tak sa ne to podíváme.." Min. 500 krát.. Mám u nich 200€.. A buzeranti mi nevedia dať ani jeden hosting zdarma, za všetky tie problémy čo som s nimi mal.. Nikdy s nimi nič nechcite.. Multihosting majú na hovno, a domény drahšie od všetkých ostatných..

Martin Plakinger
Mam vyborne skusenosti s domenami a aj zakaznickym centrom. V kazdom pripade odporucam. Hosting som neskusal, takze to uz neviem.

 
 
 
 
Web stránka v prestavbe  
 
Ďakujeme za pochopenie  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk