Axfone webhosting

Hodnotenia

  • Ponuka služieb
  • Prehľadnosť webu

Služby

  • Registruje 7 typov domén
  • 4 hostingové programy
  • Parkovanie domény

Ceny

  • Hosting od 0,8 a 2,4 €
  • Neposkytuje multihosting

Popis služby:

Axfone je neznámy poskytovateľ hostingu ponúkajúci 4 balíky webhostingu a parkovanie.

Registruje základných 7 domén

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

Jakub Lesak
S AXFone mam hodne spatne skusenosti a nejsem sam. V CR uz jsou proflaknuty jako spatny poskytovatel a tak to skousi jinde. Fakt jsou katastrofa, rozhodne nedoporucuji!!!

Peto
Moja skusenost (marec, 2015): Kupa hostingu prebehla hladko, no v admine priradit k domene zakupenych 40 GB nebolo mozne, maximalne pustilo priradit 20GB. Kedze som si nevedel rady a nepodarilo sa mi dopatrat, ci je to nejake FUP alebo chyba, kontaktoval som podporu - bezi treti den - odpoved este neprisla. Medzicasom testujem mysql databazy, vsetko bolo OK, no rano, ked v tom chcem pokracovat zistujem, ze vecer vytvorena databaza bola bez stopy vymazana - nastastie bola len testovacia. Niet co dodat...

Dalibor R.
Sluzby a to Hosting na 5 samostatnych webov vyuzivam uz par mesiacov, ich system spravy a nastaveni jednotlivych moznosti, ako mysql databaza, emaily, pristupy a pod su dostupne poid jednou spravou kde je vsetko prehaldne rozmiestnene, ale aj tak chyba par vysvetleni co a ako ma suvis a v napovede sa clovek musi potrapit aby nasiel odpoved, je tu ale podpora ktora funguje cca do 24h odpovedaju vzdy a k veci, takze support je ok a funguje. Za cenu 2€ mesacne je to skvely multihost na 40gb a sirokou podporou redakcnych systemov ho odporucam.