Axfone webhosting

Hodnotenia

  • Ponuka služieb
  • Prehľadnosť webu

Služby

  • Registruje 7 typov domén
  • 4 hostingové programy
  • Parkovanie domény

Ceny

  • Hosting od 0,8 a 2,4 €
  • Neposkytuje multihosting

Popis služby:

Axfone je neznámy poskytovateľ hostingu ponúkajúci 4 balíky webhostingu a parkovanie.

Registruje základných 7 domén

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

Meno
Katastrofálne. Na email sa môžem dostať len cez thunderbird, nakoľko cez ich web ma prihlasuje niekoľko minút a reálne viem prečítať a odoslať email asi za 30 min. Prihlásenie do emailu trvá niekoľko desiatok minút, každý email otvorí po niekoľkých desiatkach minút a potom ak sa náhodou dostanem do emailu mi vypíše prehliadač error a môžem nanovo sa prihlasovať. Toto trvá tak cca 20-30x kým odošlem jeden email. Písal som na podporu, (mimochodom tento problém sa nevyriešil za už pol roka) a problém je, že IP adresa je na blackliste. Asi im treba zadať IP adresu každej jednej kaviarne, kde sa pripojím na wifi a každého jedného PC, odkiaľ si dovolím sa prihlásiť do emailu. V dnešnej dobe proste neprijateľné. Áno cena najnižšia ale nestojí to za to. Radšej priplatiť a máť email k dispozícii. Jeden deň dostávam cca 10-20 pracovných emailov. Odpovedám na nich (ak nemám k dispozícii pc kde je thunderbird s práve mojím nastavením) cca aj celý deň. Samozrejme nehovoriac o tom, že ak rozpíšem email, musím si ho uložiť, lebo po stlačení odoslať sa mi z 10 prípadov asi 8x stane, že vyhodí error Internal Server Error

Pavel Schauer, PSoIT
Uvadite nespravne udaje. Axfone ma velmi kvalitni multihosting jen za 2,40 eur mes. Prostor 10 GB, v cene je 5 hostingu. Tento webhosting pouzivam, je to spolehlivy stred. Ani spicka ani propadak. Je pravda, ze mnoho veci se musi resit pres podporu, co jini maji v administraci. Myslim, ze vzhledem k tomu, ze slovenske hostingy zaostavaji proti ceskym, si zaslouzi lepsi hodnoceni na Slovensku. Napr. Wedos tu vubec nemate a ma nejvetsi Slovensky trh.

Jakub Lesak
S AXFone mam hodne spatne skusenosti a nejsem sam. V CR uz jsou proflaknuty jako spatny poskytovatel a tak to skousi jinde. Fakt jsou katastrofa, rozhodne nedoporucuji!!!

Peto
Moja skusenost (marec, 2015): Kupa hostingu prebehla hladko, no v admine priradit k domene zakupenych 40 GB nebolo mozne, maximalne pustilo priradit 20GB. Kedze som si nevedel rady a nepodarilo sa mi dopatrat, ci je to nejake FUP alebo chyba, kontaktoval som podporu - bezi treti den - odpoved este neprisla. Medzicasom testujem mysql databazy, vsetko bolo OK, no rano, ked v tom chcem pokracovat zistujem, ze vecer vytvorena databaza bola bez stopy vymazana - nastastie bola len testovacia. Niet co dodat...

Dalibor R.
Sluzby a to Hosting na 5 samostatnych webov vyuzivam uz par mesiacov, ich system spravy a nastaveni jednotlivych moznosti, ako mysql databaza, emaily, pristupy a pod su dostupne poid jednou spravou kde je vsetko prehaldne rozmiestnene, ale aj tak chyba par vysvetleni co a ako ma suvis a v napovede sa clovek musi potrapit aby nasiel odpoved, je tu ale podpora ktora funguje cca do 24h odpovedaju vzdy a k veci, takze support je ok a funguje. Za cenu 2€ mesacne je to skvely multihost na 40gb a sirokou podporou redakcnych systemov ho odporucam.

 
 
 
 
Web stránka v prestavbe  
 
Ďakujeme za pochopenie  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk