T├íto str├ínka v├ím poskytne v┼íetky inform├ície, ktor├ę by v├ís zauj├şmali o prev├ídzkovan├ş webstr├ínky. Je ur─Źen├í najm├Ą pre laikov, nie odborn├şkov.

Ak chcete prev├ídzkova┼ą webov├║ str├ínku, potrebujete na to dve veci:

Tieto dve nevyhnutnosti na prev├ídzkovanie str├ínky sa platia ka┼żdoro─Źne a zabezpe─Źia, ┼że va┼ía str├ínka sa bude nach├ídza┼ą na internete a bude dostupn├í pre n├ív┼ítevn├şkov.

Dom├ęna je n├ízov str├ínky v tvare www.nieco.sk a za jej prev├ídzkovanie sa plat├ş ro─Źn├Ż poplatok, ktor├Ż je vysok├Ż v z├ívislosti od typu dom├ęny (.sk, .cz, .com at─Ć). Pre─Ź├ştajte si, ─Źo presne je dom├ęna, alebo┬áo registr├íci├ş a spravovan├ş dom├ęn.

Hosting je slu┼żba, ktor├║ poskytuj├║ hostingov├ę spolo─Źnosti. Tie zabezpe─Źia, ┼że s├║bory va┼íej str├ínky sa nach├ídzaj├║ vo v┼żdy pr├şstupn├Żch datacentr├ích a d├ítovo komunikuj├║ s ka┼żd├Żm n├ív┼ítevn├şkom va┼íej str├ínky. Od hostingu z├ívis├ş, ako bude va┼ía str├ínka (ne)fungova┼ą, preto je spr├ívny v├Żber hostingu ve─żmi d├┤le┼żit├Ż.┬áPre─Ź├ştajte si viac o tom, ─Źo je to webhosting,┬áalebo presko─Źte┬árovno na rady┬áako vybra┼ą webhosting.

Prev├ídzkujete viac str├ínok? Ur─Źite si pre─Ź├ştajte o multihostingu a o v├Żhod├ích oproti klasick├ęmu hostingu.

Máte otázky?

Smerujte ich pros├şm sem.

 
 
 
 
Web str├ínka v prestavbe.  
 
─Äakujeme za pochopenie.  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk