Nic.sk webhosting

Hodnotenia

  • Ceny
  • Rôznorodosť služieb

Služby

  • Registruje 20 typov domén 1.rádu
  • 4 webhostingové balíky
  • Virtuálne servery
  • Presmerovanie a parkovanie domény

Ceny

  • Hosting od 1,50 a 3 €
  • Neposkytuje multihosting

Popis služby:

Webhosting nic.sk poskytuje registráciu 20 typov domén, webhosting a virtuálne servery

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

Jano Chalupa
Táto spoločnosť je so svojím prístupom a poskytovaním služieb svojím zákazníkom hlboko pod úroveň providera vyššej úrovne. Tiež súhlasím s možným zneužívaním citlivých údajov svojich klientov - veľká hanba!

Lunar
Zhodujem sa s recenziami, ktoré sú na túto spoločnosť už tu napísané. Môžem iba potvrdiť, že s touto spoločnosťou, odkedy som u nich, sú iba problémy, taktiež mám vážne podozrenia na poskytovanie údajov tretím stranám a dokonca na manipuláciu a ovplyvňovanie postavenia stránok. Čo je však ešte horšie, prestali komunikovať so mnou, ako so zákazníkom, nikdy nevedia prísť na žiadnu chybu, ani na žiadnu závadu z ich strany, a môžem povedať, že niekedy je ochota predstieraná len naoko. Na maily neodpovedajú, a keď im voláte a vidia Vaše telefónne číslo, tak buď nezdvihnú alebo odmietnú hovor. Tomu sa hovorí ignorancia? Alebo laxnosť? Alebo chrapúnstvo? NECH SI KAŽDÝ NA TOTO ODPOVIE SÁM. Myslel som, že pri spojení spoločností Nic so spoločnosťou Webglobe Yegon to bude lepšie, no opak je pravdou. Prezentovali sa ako provider II. (vyššej) úrovne, no bohužiaľ služby, ktoré mne doteraz poskytli sú na úrovni 4.cenovej skupiny. Keď to tak zhrniem - neochota, ignorancia, nekompetentnosť, a ako už to bolo spomínané na tomto fóre nielen mnou. Únik citlivých údajov a možná manipulácia s nimi. Problémy, problémy, problémy...

Karol
hrozna podpora. Hrozneee Nedoporucujem

Gamecam
Hosting pôsobí na oko celkom v poriadku, jediné čo ma u neho nadmieru sklamalo je, že poskytujú prihlasovacie údaje komukoľvek bež s akejkoľvek emailovej adresy bez overenie. Napísali sme im mail so žiadosťou o heslá k MYSQL a FTP a do pár hodín nám boli odoslané všetky heslá spojené s týmto webom.

 
 
 
 
Web stránka v prestavbe  
 
Ďakujeme za pochopenie  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk