Premium hosting webhosting

Hodnotenia

  • Spoľahlivosť a kvalita
  • Ceny
  • Možnosť multihostingu
  • Custom hosting

Služby

  • Registrácia akéhokoľvek typu domény
  • 3 hostingové programy
  • Mailhosting, custom hosting
  • Za príplatok multihosting

Ceny

  • Hosting od 0,4 €
  • Multihosting 10€ rok/web

Popis služby:

Premium Hosting je menej známy, no kvalitný hosting. Má vynikajúco spracovanú webstránku; medzi služby patria 3 základné hostingové programy, mailhosting či custom hosting (možnosť nastaviť si vlastné parametre hostingu).

Za príplatok 10€ ročne môžete k svojmu hostingu pridať ďalšiu doménu (forma multihostingu).

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

Jozef Svancarek
Pre mňa milé prekvapenie, priznám sa, že za 10 rokov som vyskúšal Websupport, Webhouse, Yegon, Webglobe, Active24. Nemajú síce responzívny web, ale služby v pohode - bez výpadkov. Niektoré veci by mohli na webe vylepšiť.

Peter86
Po prechode z ineho hostingu k tomuto nie moc znamemu poskytovatelovi som nadseny rychlostou nacitavania webov. Pomohli mi i so skopirovanim webu. Na Wordpress idealny hosting - skusal som toho v SR uz viac.

Premium Hosting
Ospravedlnujeme sa za reakciu az dalsi pracovny den, nebyva to zvykom, no niekedy nie je mozne za jeden pracovny den stihnut vybavit vsetky tickety.

marek
na ponuku, kde som chcel preniesť desiatky web stránok som nedostal ani po 8 hodinách odpoveď. na stránke služby, ktoré sa nedajú ani objednať.

Eduard
Stabilný, rýchly. Jedine čo mi vadí je že odpovede majiteľa sú trošku arogantné, mal by vedieť lepšie jednať so zákazníkmi. Inak služby v pohode, vidno že sa vyzná.

dotcove
Presiel som z WS, urcite som nespravil chybu. Aj support aj rychlost serveru bezproblemova.

Peter Mazanovsky
Premigroval som po x rokoch od Websupportu, maximalna spokojnost.

Martin Sufliansky
Su tam, kde kedysi WS, kvalitny pristup k ludom, 100 percentne sluzby. Dufam, ze sa casom nepokazia, ako WS.

Premium Hosting
Pro: Veľmi zaujímavá reakcia vzhľadom nato, že pri kontrole prepisu chatu ste uviedli, že po uložení stránky do .html je všetko v poriadku v .php nie a že zatiaľ ďakujete. Je veľmi smutné, že Váš katalóg je očividne zle naprogramovaný - na úvodnej stránke sa zobrazuje zlá diakritika, čo ste sa snažili "reklamovať a dostali ste odpoveď, že žiaľ danú aplikáciu nepoznáme a nemôžeme teda slúžiť i keď by sme radi pomohli, no nie je v našich silách študovať a opravovať nedokončené a nefunkčné weby. http://cl.ly/image/1i1I0q2E3s1m P.S.: LiveAgent je mesiac v testovacej prevádzke, v čase objednávky služieb sme Vám negarantovali, že Vám budeme poskytovať LiveChat podporu, ktorú momentálne testujeme a zavádzame, preto berieme túto službu ako benefit naviac. P.S.2: Pokiaľ sa Vám nepozdáva, že pri službe ktorú máte u nás objednanú v sume 0,8 EUR mesačne neopravujeme Vaše pokusy, ozvite sa nám, radi Vám služby zrušíme a vrátime preplatok. S prianím pekného dňa.

Pro
Najhorší platený webhosting s akým mám skúsenosti a to ich mám s 5-timi veľkými poskytovateľmi webhostingových sužieb v SR. Veci, ktoré mi doteraz bez problémov fungovali aj na každom freehostingu mi samozrejme nefungujú. Chcel som kontaktovať online podporu, čo sa mi x-krát nepodarilo, nakoľko v denných hodinách bol chat v stave Off. Keď sa mi to podarilo, dostal som odpoveď typu: máte to tam úplne "rozbité" - na čo som mimochodom upozorňoval a čo mi na iných hostingoch normálne fungovalo. Operátor, ktorý mi síce neuviedol nič konkrétne, na základe čoho je možné predpokladať, že toho veľa o programovaní nevie, mi napísal len, že žial chyba nie je na ich strane a nevie mi nijako pomôcť. No niekde tá chyba zrejme bude, keď mi skripty fungujú normálne na 5tich webhostingoch ďalších freehostingoch. Keďže podobný administračný panel ako má tento webhosting, využívajú aj niektoré iné hostingy a teda sa jedná o jednoducho zakúpený softvér a teda nie vlastný softvér, je možné sa domnievať, že niekto nie s veľmi prozákazníckym prístupom sa rozhodol, že bude poskytovať webhostingové služby a tak si zakúpil servery a softvér. Službu by som určite ako neoznačoval ako profesionálnu.

Zdena
Dakujem za ustretovost pri vybaveni poziadavky, ktora vznikla nedorozumenim z nasej strany a prajem vela uspechov.

peter jendruscak
Vzdy bez problemov

Cievne centrum
A+++++ spoľahlivosť, výborná komunikácia, veľmi prehľadná administrácia, pravidelný upgrade, rozhodne odporúčam

agresor
Skvelá podpora, smekám klobúk. Docela rýchle stroje. Urcite lepšie než WS :D

Biznisblog.sk
najväčšia spokojnosť! nikto z konkurencie sa nechytá! Mám u nich web a vedeli mi jediný na trhu pomôcť s mojimi problémami.

Miroslav
A+++++ Dobrá cena Dobrá spoľahlivosť Komunikácia Rozhodne Premium hosting

Alco
Seriózny prístup s.Premium Hosting hodnotím podľa dlhoročnej spolupráce, ktorá je vždy na odpornej úrovni. Moja voľba bola správna!

Martin
Mam u tochto hostningu domenu s webom a zatial som spokojny uvidime ako to zvladne ked rozbehnem svoj projekt naplno

Miroslav Čerhit
Ano. Som spokojny s administraciou prostrednictvom webpanelu, ktory je "user friendly". Ak som si nevedel s niecim poradit, kontaktoval som poskytovatela formou e-mailu alebo chatom vytvorenym priamo na ich stranke. Odpoved som dostal okamzite. Nemam co dodat. Maximalna spokojnost.

Klára Bothová
Na základe doterajších skúseností som v plnej miere spokojná s ich službami. Neuveritelne ochotný. Na všetky otázky odpovedajú takmer okamžite -aj po pracovnom čase. :-) Odporúčam každému kto chce za nízku cenu kvalitné služby s nadštandardným pristupom. www.photo-klarisz.com

P+P STAV
Žiadne výčitky k hostingu nemám. Vôbec nezaznamenávam výpady a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Miloš
Nemám žiadne výčitky. Skvelý hosting.

almapater.sk
neobmedzený traffic, spoľahlivosť, vyborny helpdesk a priaznivá cena!

bohusik
velmi seriozny a kvalitny pristup k zakaznikom

martin grencik
Veľmi seriózna firma, radi pomôžu aj nad rámec ich povinností. Kvalitný a individuálny prístup. momentálne u tejto firmy hosťujem 4 weby a nehodlám prestúpiť ide. Kladne hodnotím predovšetkým prístup k zákazníkovi.

PH
Od 18.10. 2011 najlacnejšia registrácia .sk domén - 14,7 EUR ročne (aj bez webhostingu!).

Jaroslav Kováč
PremiumHosting patrí medzi najkvalitnejší webhosting s akým som mal kedy možnosť spolupracovať. Ich ochota, prístup k práci, moderné technológie, dostupnosť a prepracovaná administrácia sú neoddeliteľnou súčasťou tejto spoločnosti! :)

 
 
 
 
Web stránka v prestavbe  
 
Ďakujeme za pochopenie  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk