Webhosting Inet.sk webhosting

Hodnotenia

  • Spoľahlivosť a kvalita
  • Ceny
  • Výber domén
  • Multihosting

Služby

  • Registruje 30 typov domén 1.rádu
  • 3 multihostingové balíky
  • Virtuálne servery
  • Web-vizitka zdarma k doméne

Ceny

  • Hosting od 1,20 a 3 €
  • Multihosting od 1,20€

Popis služby:

Inet pôsobí na slovenskom trhu už 5 rokov a ponúka 3 multihostingové balíky za výborné ceny.

Najmenší multihostingový program je od 1,20€ mesačne (bez databáz) alebo za 3€ (limitovaný 3 databázami). Nelimitovaný balík je za 4,80€.

Klient má možnosť získať webhosting na 2 mesiace zadarmo, ak doporučí nového klienta. Klienti po individuálnej dohode môžu získať rôzne zľavy a to až do 50%.

Pridanie ďalšej domény do multihostingu je spoplatnené čiastkou 8,64 eur s DPH.

Ohodnoťte hosting:

Označte všetky položky, až potom sa hodnotenie pripočíta.

Spokojnosť so službou
Technická podpora
Dostupnosť podpory
Výpadky

Upozorňujeme, že v prípade účelového zneužitia hodnotenia v (ne)prospech poskytovateľa hostingu budeme hostingy penalizovať.

Máte skúsenosti s týmto hostingom? Pridajte Vaše hodnotenie:

Name, surname, company
E-mail
Logická otázka
Odpoveď (číslom)
 

Hodnotenia:

inet je najlepsi
som dlhorocny zakaznik inetu a mam opacne skusenosti ako mladik nizsie. co si pamatam, tak ich hosting nebol nikdy cely dole. vypadky sa stanu vsade, ale v inete malokedy. ak daco vypadlo, tak to bola vzdy cast sluzieb a nikdy nie vsetko ako napriklad u ws. taktiez hosting netreba objednavat, sam mam par domen len registrovanych a neplatim nic len reg poplatok.

inet su amateri
v ziadnom pripade nebrat !! uplny amateri a 5korunove riesenie !! okrem toho ma okradli tak, ze ponukali domenu za 6eur, tak som ju kupil, lenze nedali mi nad nu kontrolu aby som si ju mohol nasmerovat kam chcem, musim si od nich zobrat aj webhosting !! ktory bol humus a extremne nezabezpeceny !! chybaju mu zakaldne bezpecnostne opatrenia ktore nebudem popisovat.. ale kto chce doslova zrusit celu webhostingovu firmu, prosim, potrebne znalosti = 15rocny priemerny nadsenec IT

Erik
Zdravím rad by som si zaregistroval doménu a hosting pre jednu statickú stránku do 1 gb koľko by ma to vyšlo a ako to vlastne funguje ??? Ps: ospravedlňte moju nevedomosť ale robím niečo take pravý krát a chcel by som mať poriadnu stránku bez reklám ...

1
Disclaimer: We are not responsible for any financial loss, data loss, downgrade in search engine rankings, missed customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of porovnaniehostingov.sk. For more information please refer to section 17.c.1a of our User Agreement. This is your final notice to renew porovnaniehostingov.sk: https://dnsrco.com/?n=porovnaniehostingov.sk&r=c In the event that porovnaniehostingov.sk expires, we reserve the right to offer your listing to competing businesses in the same niche and region after 3 business days on an auction basis. This is the final communication that we are required to send out regarding the expiration of porovnaniehostingov.sk Secure Online Payment: https://dnsrco.com/?n=porovnaniehostingov.sk&r=c All services will be automatically restored on porovnaniehostingov.sk if payment is received in full before expiration. Thank you for your cooperation.

Mario
Otras! neodporúčam.

Matej
Som veľmi spokojný so službami hostingu od Inet.sk. Personál je ústretový

Marek Sladký
oproti poslednému poskytovatelovi je úplne bombastický

Miroslav Vaňo, studioVano.sk
Kvalitný web hosting,

Juraj Grečnár
Hosting využívam od jeho vzniku, zatiaľ som sa nestretol s neústretovosťou alebo neriešiteľným problémom.

Peter
Otras!

 
 
 
 
Web stránka v prestavbe  
 
Ďakujeme za pochopenie  
 
Kontakt: kontakt@porovnaniehostingov.sk